ГІС технології для Вашого підприємства

Оптимізація бізнес-процесів

Інновації мають значення, особливо, якщо вони дозволяють краще розуміти процеси навколо Вашого підприємства.
Швидкий аналіз факторів впливу та їх взаємодії, а також ефективне відображення та передача інформації допомагають компаніям зі світовим ім’ям використовувати свої можливості на 110% та завойовувати нові ринкові ніші.

Компанія ENVI-LOGIC надає послуги з впровадження корпоративних геоінформаційних систем, які дають змогу відображати виробничі та ситуаційні дані на електронній мапі.

Така система допомагає приймати зважені та своєчасні рішення знизивши дефіцит проінформованості та людський фактор до мінімуму.

Вдосконалення робочих процесів здійснюється за рахунок значного розширення знань про фактичний стан інфраструктури підприємства, його активів та процесів.


Оптимізація управління бізнесом завдяки використанню новітніх засобів інформування, базованих на геоінформаційних системах може застосовуватися до будь-якої сфери діяльності.

Класичний приклад — застосування ГІС в управлінні комерційними мережами. Для успішного управління комерційними мережами реалізації товарів чи послуг дуже важливо своєчасно отримувати інформацію про кожен з вузлів цієї мережі. Використання класичних засобів корпоративної комунікації зазвичай пов’язане з великим впливом людського фактору та затратами часу. Використання системи управління на основі ГІС в такому випадку дозволяє відображати дані про стан кожного відділення у вигляді інтерактивної мапи. Дані з кожного відділення можуть збиратися як через окремий застосунок, так і експортуватися з корпоративної бази відділення.Впровадження використання ГІС у Вашій галузі

Ми знаємо, як оптимізувати Вашу діяльність за допомогою геоінформаційних систем.

Наша команда здійснює:

  • конфігурацію та налаштування геоінформаційного програмного забезпечення під Ваші потреби;
  • технічний та інформаційний супровід;
  • регулярне оновлення баз даних актуальною інформацією;
  • навчання персоналу.
В своїй роботі у якості бази ми використовуємо лише програмне забезпечення з відкритим сирцевим кодом (Open Source), що не потребує ліцензійних угод і є безкоштовним у використанні. Такий підхід дозволить вам уникнути витрат на оновлення ліцензій у майбутньому та отримувати завжди найновіші версії.

Зв’яжіться з намиКонтакти

Ukraine, Kyiv, 4A Zoologichna str., 139 office.

Life:) (093) 882-68-42

Kyivstar (097) 380-33-26

info@envi-logic.com

Режим роботи

Пн-пт, 9:00 — 18:00.

Ми працюємо дистанційно зі всіма регіонами України, а також з іншими країнами.
Можливий виїзд спеціаліста на місце.

Фрази для пошуку

гіс для бізнесу, логістична оптимізація, впровадження ГІС, візуалізація робочих процесів

© ENVI-LOGIC ltd — 2015 | all rights reserved
розробка сайту